(044) 228-24-09, (066) 414-49-18
(097) 904-16-65, (063) 657-47-05
E-mail: 2282409@ukr.net

МКМК - мебельная фабрика

Меблевий комбінат «МКМК» - комбінат серійного виробництва каркасних і безкаркасних м'яких меблів, представлений на ринку України більше 15 років Модельний ряд вміщує в себе більше 100 видів продукції, що виробляється. Виробництво оснащене сучасним обладнанням і розміщено на території площею 3000 м2.                      

При виготовленні продукції використовуються сучасні технології виробництва. В результаті досягнуто оптимальне співвідношення «ціна-якість». При виготовленні каркасів м'яких меблів застосовується натуральне дерево, сертифіковані ДСП, ДВП, фанера. Сидіння і спальне місце диванів комплектується пружинним блоком, ППУ підвищеної щільності, буковими ламелями, металевої змійкою, різними механізмами розкладання. Слід зазначити, що всі наповнювачі гіпоалергенних, так як у виробництві продукції використовують екологічно чисті матеріали.

Кухонный уголок

Кухонный уголок со спальным местом

Диван-кровать Валенсия 160 с деревянными подлокотниками

Диваны

Мета компанії - створювати якісні меблі, за сучасним дизайном, практичні, довговічні і міцні. Широка колекція м'яких меблів для дому, яка задовольнить будь-який смак, і безмежна палітра кольорів оббивних тканин, натуральної шкіри дозволять здійснити будь-яку Вашу ідею. Меблевий комбінат «М-КМК» так само спеціалізується на виготовленні безкаркасних м'яких меблів, представлених у вигляді декоративних крісел. Унікальність декоративних крісел «Краски» і причина їх популярності, перш за все в тому, що вони повністю приймають форму тіла, знижуючи навантаження на хребет. Крісла не мають жорсткої основи, що дозволяє вручну змінювати форму і отримувати додаткові можливості використання - на них можна і лежати. При виробництві безкаркасних меблів ми використовуємо: тканини з натуральних і синтетичних волокон, пінополістирольні гранули. Всі матеріали відрізняються високою якістю, міцністю і зносостійкістю. Тканини нашої колекції розділені, відповідно до якості матеріалу на дві категорії: в першій категорії використовується щільна, виготовлена ​​на високотехнологічному обладнанні турецька плащова тканина; для виготовлення продукції в другій категорії ми використовуємо високоякісні матеріали провідних європейських фірм.
Пінополістирол - прекрасний теплоізолятор, що зберігає тепло і що дарує комфортні відчуття. Він також має високу міцність, довговічність і невелику масу.               

Безкаркасні меблі «Краски» - меблі для відпочинку і здоров'я, що має комфортну конструкцію і модний дизайн.

Пропонуємо Вам стати офіційним дилером з продажу каркасної і безкаркасних м'яких меблів виробництва меблевого комбінату «М-КМК»
Термін виготовлення замовлення - 14 робочих днів.